Sušička potravin dryBuddy FD500W

Skladem - na prodejně Všestary expedice do 24 hodin
Cena při platbě předem:
3 050 Kč
Doporučená cena:
4 708 Kč
Naše cena bez DPH:
2 802 Kč
Naše cena:
3 390 Kč
Sleva: 
1 318 Kč (- 28%)
ks
Značka: Nature7
Kategorie: Sušičky potravin
Kód: 569540

Rádi Vám poradíme

E-zelezarstvi.cz
+420 777 969 646
info@e-zelezarstvi.cz

Popis produktu Sušička potravin

Sušení patří mezi nejstarší způsoby konzervace potravin. Jedná se o proceduru velmi jednoduchou a zdravou. Při sušení se nepoužívají žádné konzervační látky, barviva, cukr atd. V usušených potravinách zůstávají zachovány vitamíny, minerály a další prospěšné látky, pro které tyto potraviny sbíráme a konzumujeme.
Sušička potravin Dry Buddy FD500W je vybavena časovačem, termostatem a využívá horizontální proudění vzduchu, které se postará o rovnoměrné vysušení bez nutnosti prohazování jednotlivých táců (sít) jako je tomu např. u sušiček s komínovým prouděním vzduchu.
Nastavitelný termostat umožňuje ovládat teplotu vzduchu a zadní ventilátor se postará o rovnoměrné proudění horkého vzduchu.

Sušička je určena k domácímu sušení ovoce, zeleniny, hub, bylin, masa nebo ryb.
Sušení je výborný způsob, jak uchovat výživovou hodnotu potravin a zvýraznit jejich chuť. Připravte si v sušičce vlastní banánové, nebo mangové lupínky a domácím mazlíčkům nasušte plátky masa.
Sušička je ideální k nasušení sezónního ovoce, zeleniny, bylinek a hub. Nasušené ovoce můžete použít například k výrobě vlastního musli bez konzervantů a přidaného cukru.
Vzhledem k velkému vnitřnímu prostoru a nastavitelnému termostatu si můžete při správně nastavené teplotě, vyrobit domácí jogurt přímo ve skleničkách.
S využitím sušícího tácu můžete vyrobit různé pochoutky z ovocného pyré

Sušení patří k přirozeným konzervačním metodám. 
Digitální displej umožňuje nastavení teploty a doby sušení a nabízí správnou teplotu a délku sušení pro každou potravinu od bylinek po maso. Na displeji je průběžně zobrazována zbývající doba sušení.

Sušička je vybavena jedním sušícím tácem pro surovinu tekutou a 6 sušícími nerezovými síty s velkými otvory,na které je možné naskládat asi 0,5 kg surovin (celkem tedy 3 kg).

Hlavní přednosti

  • jednoduchá a zdravá konzervace potravin
  • rovnoměrné proudění vzduchu
  • sušení pevných i tekutých surovinu
  • nastavitelný termostat i časovač
  • tichý chod, snadno se udržuje