Aku vrtačky

Profesionální i hobby aku vrtačky

Aku vrtačka je vhodná pro vrtání v místech, kde není dostupná elektrická zásuvka. Aku vrtačky od renomovaných výrobců MAKITA, EXTOL, BOSCH, NAREX, METABO, Hitachi a další, patří k základní výbavě každého kutila i profesionála. Aku vrtačky dnes svým uživatelům kromě standartního vrtání do oceli, dřeva, či plastu mnohdy nabízejí i příklep pro vrtání do cihel a zdiva.

? Pro snadné vrtání a šroubování budete potřebovat spolehlivou aku vrtačku. V našem obchodě naleznete pouze kvalitní a výkonné aku vrtačky, jsou vyrobeny z materiálů, které jsou odolné proti oděru nebo prasknutí. Aku vrtačku můžete použít i jako šroubovák. Aku vrtačka má regulovatelné otáčky v rozmezí 0-1800 min. Lepší ovladatelnost aku vrtačky je zajištěna elektronickou brzdou motoru. Z velké nabídky aku vrtacích šroubováků si určitě vyberete.

Aku vrtačky s příklepem (příklepové aku vrtačky) lze použít pro většinu běžně používaných druhů stavebních materiálů. Promyšlená ergonomie moderních aku vrtaček nabízí nejvyšší komfort v každé pracovní situaci. AKU systém umožňuje maximální přenosnost a flexibilitu při práci s vrtačkou.

Mezi nejžádanější typy patří vrtačky značek MAKITA, EXTOL, METABO, Hitachi, BOSCH a NAREX.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis
Seřadit dle:
Ve zvolené kategorii nemáme bohužel žádné produkty aktuálně skladem.